TR EN FR

Mimko proje bazlı toplu işler için; mutfak dolabı, banyo dolabı, portmanto, gardrop, kapı ve otel mobilyası gibi ahşap ürünlerinin tasarımı, üretimi ve montajını gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda zincir mağazalara anahtar teslim mağaza dekorasyonu ve inşaat işleri için hizmet vermektedir. Turkcell mağazalarının Mavi Nokta, Shop in Shop, İletişim Merkezi mağazalarının mobilya üretimi, doğrama, kepenk, tabela ve inşaat işleri anahtar teslim olarak tarafımızdan yapılmaktadır.

Gebze'de bulunan CNC özellikli, bilgisayarlı hassas üretim teknolojisine sahip üretim ve boya tesisleri yaklaşık 10.000 m2 alana sahiptir. Mağazacılık projelerinde 3000'den fazla Turkcell mağazasını teslim etmiş olmakla beraber Paşabahçe, Dagi, Kom, Koçtaş gibi sektörünün öncü firmalarıyla çalışan firmamız, inşaat altyapısı, elektrik tesisatı, mekanik havalandırma sistemlerinin projelendirmesi ve uygulanması dahil olmak üzere komple anahtar teslimi hizmetler sunmaktadır.

Şirketimiz, konusunda uzman, satış,mimari tasarım ve montaj ekibi ile Türkiye genelinde hizmet vermeye ve projelerinize değer katmaya hazırdır.